Dev Çocuk Anaokulu

Okulumuzda Hayat


BESLENME
Sabah kahvaltı öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak öğünlerimiz okul yemekhanemizde, aşçımız tarafından hazırlanmaktadır. Çocuklarımıza hijyen kurallarına uygun olarak, sağlıklı yiyecekler hazırlayan Dev Çocuk, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “ Temiz Okul, Sağlıklı Okul” projesi kapsamında “ Beyaz Bayrak“ almıştır.


GÜVENLİK
Koruma ve güvenlik tedbirleri kapsamında tüm personelin eğitimine katkıda bulunmak için belirli periyotlarla ilkyardım, yangın, deprem güvenliği, kişi hakları, etkili iletişim konularında eğitim verilmektedir.

Dev Çocuk çocuklarımızın güvenliğini ilgilendiren her konuda gerekli tedbirleri almakta ve teknolojiden de faydalanarak güvenlik hizmetlerini üst seviyede vermektedir.

Güvenliğin çok önemsendiği okulumuzda çeşitli açılardan kayıt yapan 11 kamera bulunmakta ve kayıtlar 7 gün süreyle depolanmaktadır.


SERVİS
Çocuklarımızın rahat ve güvenli bir yolculuk yapabilmeleri için kendi servis aracımız mevcuttur. Servis aracımızda çocuklarımıza öğretmenimiz rehberlik etmektedir. Servis şoför ve rehber öğretmenimiz Milli Eğitim Bakanlığı’nın ön gördüğü ‘Okul Servis Şoförü’ ve ‘Okul Servis Rehber Personeli’ eğitimlerine sahiptir.

Dev hayatlar, bizimle başlar..